Доставка і оплата

Доставка і оплата по Україні

Повна оплата

Повна оплата замовлення на суму від 2000 грн, доставка у відділення Нової Пошти за наш рахунок.

Передплата

Передплата 150 грн та отримання післяплатою у відділенні Нової Пошти.

Оплата частинами

Покупка частинами (2-3-6 платежів, від суми 2500 грн) у ПриватБанку, Моно. Товар придбаний через оплату частинами немає повернення, є тільки обмін!

Доставка і оплата в інші країни

Повна оплата

Відправка виробів тільки після 100% оплати, також у вартість включена послуга доставки.

ВАЖЛИВО! Перед оплатою ознайомтеся з правилами повернення та обміну.

Як відбувається повернення грошових засобів

  1. При відмові Покупця від Товару, Продавець повертає йому вартість поверненого Товару, протягом до 3 днів з дати надходження Поверненого Товару на склад Продавця разом із заповненою Покупцем заявою на повернення.
  2. Повернення коштів вартості Товару здійснюється виключно особі, зазначеній у Замовленні на Товар, за умови надання такою особою квитанції (чек) про оплату Товару, за яку повертаються кошти.
  3. У разі, якщо Покупець у Замовленні вказав невірні дані, або не надав чек для повернення коштів, або подав конкретні вимоги щодо виміру товару, відправки або були укладені інші домовленості щодо термінів обміну або повернення, поставлені Продавцем перед відправкою товару, а в згодом відмовляється від заявленого, Продавець залишає за собою право відмовити такому Покупцю у поверненні коштів.
  4. Вимоги щодо повернення, сплаченої за товар грошової суми, підлягають задоволенню протягом 30 днів з дня пред'явлення відповідної вимоги (п. 4 ст. 12 Закону України „Про захист прав споживачів”).
  5. Витрати на транспортні послуги з доставки товару та передачі грошової суми оплачує Покупець. Коли Покупець не забрав товар із пошти або відмовився на пошті (передплата 150 грн) не повертається, це витрати на транспортні послуги та упакування.

Знайдіть найближчий до вас магазин

Переглянути адреси